Yatırımlarınıza değer katmak için hemen arayın!

Hakkımızda

Adania Şirketler Grubu’nun çekirdek şirketi olan Adason Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş,  kurulduğu 2005  yılından beri  kurumsal müşteri odaklı bir anlayışla yurt içi ve yurt dışı müşterilerine yatırım ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

Müşterilerimize arsa seçiminden başlayıp, ortaya çıkan mülkün yönetimine kadar proje geliştirme sürecinin tüm aşamaların da çalışan , konuttan ofise, alışveriş merkezlerinden lojistiğe kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan az sayıdaki gayrimenkul geliştirme şirketlerinden birisidir.

İstanbul, Adana ve Mersin ofislerinin yanı sıra Moskova , Miami, Berlin, Münih ve Özbekistan’da yer alan proje ofislerimiz ile çok kanallı bir servis ve hizmet yelpazesi sunmaktayız.

Misyon

Toplumun yaşam, istihdam, ihtiyaçlarından doğan inşaat ve mühendislik projelerini, kaliteden ödün vermeden, müşterileriyle uzun soluklu iş ortaklıkları kurarak, çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarına ve faaliyet gösterdiği bölge ekonomilerine zenginlik ve değer katarak hayata geçirmektir.


Vizyon

Gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik alanlarında , faaliyet gösterdiği bölgelerde müşterilerinin ve toplumun ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek doğru çözümleri kaliteli, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır. Gayrimenkul geliştirmeye farklı bir bakış açısı getirerek güvenirliği ve marka bilinirliğini ön planda tutarak sektöründe öncü olmaktır.

Compare listings

Karşılaştırmak