Yatırımlarınıza değer katmak için hemen arayın!

Adason Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş Şirketi, yeni arsa yatırım bölgeleri geliştirme amacıyla yurtiçi ve yurtdışı yeni konut ve ticari alanların değerlendirilebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmalar, yeni yatırım bölgeleri araştırması, uygun arsa bulunması ve alımların yapılması, mevzuat ve plan çalışmaları yapılması, hukuki alt yapılarının kurulması, fizibilite çalışmalarının yapılması ve eldeki aktiflerin değerlendirilmesini kapsamaktadır.

Adason, arsa ve arazi geliştirme-parselasyon, Pazar araştırması, fizibilite çalışmaları, şehircilik ve kentsel dönüşüm proje danışmanlığı ile kredi için uygun bankanın bulunması ve sonuçlandırılması gibi geniş bir ürün yelpazesiyle entegre  hizmet sunmaktadır.

İstanbul ve çevresindeki iller başta olmak üzere, arsa ve arazi geliştirme çalışmaları gerçekleştiren Adason, yatırımcılara altyapı sorunu çözülmüş arsa sağlanmasında hizmet ve danışmanlık vermektedir. Altyapı sorunları çözülmüş, anahtar teslimi arsa konusunda yatırım kararı alınmış arsayı geliştirdikten sonra parselasyonu yapılmaktadır.

Ardından arsanın belediye hizmetlerinden ( yol, kanalizasyon, elektrik, aydınlatma, telekomünikasyon) faydalanması sağlanarak arsayla ilgili A’dan Z’ye tüm sorunlar çözümlenerek sonuçlandırmaktadır.

FAALİYET ALANLARI

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

·         Kurumsal müşterilerine  isteklerine göre  arsa veya iş yeri , depo, endüstriyel yapılar sunma,

·         Arsa ve arazi geliştirilmesi, parselasyon işleri,

·         Pazar araştırması,

·         Gayrimenkul projeleri geliştirme ve Fizibilite çalışmaları

·         Arz ve taleplerin, karşılaştırılarak çözüme ulaştırılması

 

Gayrimenkul Yatırım Hizmetleri

·         Satış hizmetleri – Satış sözleşmeleri

·         Kiralama hizmetleri – Kiralama sözleşmesi

·         Ticari gayrimenkul yönetimi

·         Değer tespiti

·         Yatırım arsaların tespiti,

Compare listings

Karşılaştırmak